مقالات

روشهای ارائه پروتز چشم

روش های ارائه پروتز چشم
روش های ارائه پروتز چشم

در این بخش انواع روش هایی که می توانید پرتز چشم داشته باشید را از زبان بهترین متخصص پروتز چشم برای شما نوشته ایم با بیناسا همراه باشید.

1. پروتز چشم پیش ساخته: در این روش پروتز های از قبل آماده در سایز و رنگ های مختلفی وجود دارد که مناسبترین آنها را در چشم بیمار نصب می کنند . اگرچه در این متد سرعت عمل بسیار بالاست ، اما تناسب رنگ و سایز و فرم پروتز بسیار به شانس و اقبال بیمار بستگی دارد . از طرفی محدودیت انتخاب فرم و سایز میتواند موجب بد شکلی های آینده در پلک ها شود.

 

روش های ارائه پروتز چشم

روش های ارائه پروتز چشم

2. فیتینگ پروتز نیمه آماده: در این روش با کمک قالبگیری یا تنظیمات فیتینگ ، سایز و فرم یک پروتز از قبل آماده یا نیمه آماده را تغییر میدهند و داخل چشم بیمار فیت می کنند . سرعت عمل در این روش مناسب است اما دقت کافی را برای تامین زیبایی از دست رفته بیمار ندارد .

3. ساخت سفارشی پروتز چشم: این روش دقیق ترین روش ارائه پروتز چشم در جهان می باشد . در این متد از صفر تا صد پروتز متناسب با مشخصات شخصی چشم بیمار ساخته میشود که نتیجه آن پروتزی با شکلی مشابه چشم طبیعی و بیشترین دامنه حرکتی می‌باشد. ساخت اینگونه پروتزها کاری سخت و دشوار است و تجربه و تبحر اکولاریست سازنده پروتز را میطلبد. برای ساخت سفارشی انواع پروتز چشم چند جلسه حضور بیمار در کلینیک پروتز چشم بیناسا الزامیست.

سفارش ساخت پروتز چشم
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *